top of page

ČIŠTĚNÍ VLNĚNÝCH KOBERCŮ

Čištění vlněných koberců Brno a Brno-venkov

Vlněné koberce jsou ceněny pro svou kvalitu, komfort a eleganci. Zaslouží si však speciální péči, aby byla zachována jejich krása a životnost. UMAN přináší špičkovou službu čištění vlněných koberců, která je bezpečná, efektivní a šetrná k vašemu koberci.

Nabízíme čištění vlněných koberců v lokalitě Brno a Brno-venkov.

Nečistoty nemají šanci! Ať už se jedná o běžné skvrny, zanesení prachu nebo odstranění alergenů, naše techniky a přístupy jsou špičkové a navržené tak, aby vrátily vašemu koberci jeho původní krásu a svěžest.

cisteni-vlnenych-kobercu.jpg

Ceník čištění vlněných koberců

Strojové čištění koberců

od 25 Kč/m²

Ceník dopravy

Jednorázové dopravné - Brno

350 Kč 

Dopravné mimo Brno

25 Kč/km

Jak často čistit vlněné koberce

Čištění vlněných koberců se může lišit podle intenzity jejich využívání a umístění v domácnosti. Obecně platí, že pro udržení vzhledu a prodloužení životnosti koberce byste měli dodržovat následující časový plán:

  • Pravidelné vysávání: Minimálně jednou týdně, pokud je koberec umístěn v oblasti s nízkým provozem. V místnostech s vyšší frekvencí pohybu osob, jako je obývací pokoj, byste měli vysávat dvakrát až třikrát týdně.

  • Odstranění skvrn: Skvrny by měly být ošetřeny okamžitě po vzniku, aby se zabránilo jejich zaschnutí a trvalému poškození vláken koberce.

  • Hloubkové čištění: Profesionální čištění by se mělo provádět každých 12 až 18 měsíců, v závislosti na stupni znečištění a umístění koberce. Pokud máte domácí mazlíčky, děti nebo alergie na prach a jiné alergeny, měli byste zvážit častější profesionální čištění.

  • Otočení koberce: Aby se koberec rovnoměrně opotřebovával a vyčistil, je dobré ho každých šest měsíců otáčet, zejména pokud je na místě, kde je vystaven slunečnímu světlu nebo chůzi.

Pamatujte, že preventivní opatření, jako jsou podložky pod koberce a pravidelné odvětrávání místnosti, také pomáhají snižovat potřebu častého čištění a mohou prodloužit životnost vašeho koberce.

Naši klienti

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.19.
Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.31.
bottom of page