top of page

ČIŠTĚNÍ KUSOVÝCH KOBERCŮ

Čištění kusových koberců Brno a Brno-venkov

Kusové koberce představují skvělý způsob, jak oživit a zútulnit jakýkoliv prostor. Aby však zůstaly krásné a čisté, vyžadují pravidelnou údržbu odstranění nečistot, alergenů a bakterií.

Nabízíme čištění kusových koberců v lokalitě Brno a Brno-venkov.

Nečistoty nemají šanci! Ať už se jedná o běžné skvrny, zanesení prachu nebo odstranění alergenů, naše techniky a přístupy jsou špičkové a navržené tak, aby vrátily vašemu koberci jeho původní krásu a svěžest.

cisteni-kusovych-kobercu.jpg

Ceník čištění kusových koberců

Strojové čištění koberců

od 25 Kč/m²

Ceník dopravy

Jednorázové dopravné - Brno

350 Kč 

Dopravné mimo Brno

25 Kč/km

Jak probíhá čištění kusových koberců

Jak předejít velkému znečistění koberců

Pravidelné vysávání: Aby se zabránilo usazování prachu a nečistot, je důležité kusové koberce pravidelně vysávat. Doporučuje se vysávat alespoň jednou týdně, u koberců v místnostech oblastech s větším provozem i častěji.

Otočení koberce: Pravidelně otáčejte koberec, aby se zabránilo nerovnoměrnému opotřebení a vyblednutí barvy způsobené slunečním světlem.

 

Hloubkové čištění koberců

Pravidelné hloubkové čištění: I přes pravidelnou údržbu je doporučeno provádět hloubkové čištění koberce alespoň jednou ročně. To pomůže odstranit zaběhnuté nečistoty a prach, které se běžným vysáváním nedají vyčistit.

Profesionální služby: Pro nejlepší výsledky využijte služeb profesionálních úklidových firem, které se specializují na čištění koberců. Mají potřebné nástroje a znalosti k tomu, aby váš koberec byl nejen čistý, ale také aby se prodloužila jeho životnost.

Jak probíhá čištění kusových koberců

Předčištění: Před samotným mokrým čištěním je důležité koberec důkladně vyluxovat a odstranit tak veškeré volné nečistoty a prach.

Aplikace čistícího prostředku: Na koberec se nanese speciální čisticí přípravek, který pomáhá rozpouštět nečistoty.

Hloubkové čištění: Pomocí speciálního čistícího stroje (tepovače) se přípravek důkladně vtírá do vláken koberce a zároveň se odsává voda s rozpuštěnými nečistotami.

Sušení: Po čištění je důležité koberec řádně vysušit. To může trvat několik hodin až jeden den, v závislosti na typu koberce a vlhkosti prostředí.

 

Správná péče a pravidelné čištění jsou klíčem k udržení kusových koberců v perfektním stavu. Nezapomínejte na pravidelné vysávání, rychlé odstranění skvrn a alespoň jednou ročně zajistěte hloubkové čištění od profesionálů. Takto se můžete těšit z krásného a čistého koberce po mnoho let.

 

Neváhejte se obrátit na profesionální úklidovou firmu, jako je naše úklidová firma UMAN, která se specializuje i na čištění koberců. Disponujeme nejen potřebným vybavením, ale taky přesně víme, jak efektivně a zároveň šetrně postupovat, aby byl váš koberec dokonale vyčištěn, aniž by došlo k jeho poškození. Specializované přípravky a osvědčené metody jsou klíčem k úspěšnému a bezpečnému čištění.

Čištění koberců BRno

Prozkoumejte naši širokou škálu specializovaných služeb čištění koberců v Brně, navržených tak, aby vašemu domovu vrátily svěžest a pohodu.

Naši klienti

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.19.
Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.31.
bottom of page