top of page

ČIŠTĚNÍ PERSKÝCH KOBERCŮ

Čištění perských koberců Brno a Brno-venkov

Perské koberce jsou známé svou kvalitou, detailním zpracováním a krásnými vzory. Aby si zachovaly svou krásu a hodnotu, vyžadují speciální péči a pozornost.

Nabízíme čištění perských koberců v lokalitě Brno a Brno-venkov.

Nečistoty nemají šanci! Ať už se jedná o běžné skvrny, zanesení prachu nebo odstranění alergenů, naše techniky a přístupy jsou špičkové a navržené tak, aby vrátily vašemu koberci jeho původní krásu a svěžest.

cisteni-perskych-kobercu.jpg

Ceník čištění Perských koberců

Strojové čištění koberců

od 25 Kč/m²

Ceník dopravy

Jednorázové dopravné - Brno

350 Kč 

Dopravné mimo Brno

25 Kč/km

Jak probíhá čištění Perských koberců

Jak správně pečovat o perský koberec

Pravidelné vysávání: Perské koberce by měly být vysávány pravidelně, ale jemně, aby nedošlo k poškození vláken. Vyvarujte se použití rotačních kartáčů.

Ochrana před sluncem: Chraňte koberec před přímým slunečním zářením, které může způsobit vyblednutí barev.

 

Jak odstranit skvrny z perského koberce

Okamžitá reakce: Jakmile na koberec něco vylijete, okamžitě to jemně osušte suchým hadříkem. Vyhněte se tření, abyste nepoškodili strukturu vláken.

Použití správných čistících prostředků: Ujistěte se, že používáte čistící prostředky vhodné pro perské koberce. V případě pochybností se poraďte s odborníkem.

 

Čištění perských koberců bez použití chemie

Pro šetrnou údržbu perských koberců je dobré vyzkoušet i metody čištění bez chemie. Jemné odstraňování skvrn můžete provést s pomocí směsi vody a bílého octa, kterou naneste na skvrnu a nechte působit. Následně skvrnu jemně otřete houbou nebo měkkým kartáčem.

 

Hloubkové čištění perských koberců

I přes pravidelnou údržbu je jednou za čas vhodné podstoupit hloubkové čištění perského koberce, které by mělo být prováděno profesionály. Neváhejte se obrátit na profesionální úklidovou firmu, jako je naše úklidová firma UMAN, která se specializuje i na čištění perských koberců. Disponujeme nejen potřebným vybavením, ale taky přesně víme, jak efektivně a zároveň šetrně postupovat, aby byl váš koberec dokonale vyčištěn, aniž by došlo k jeho poškození. Specializované přípravky a osvědčené metody jsou klíčem k úspěšnému a bezpečnému čištění.

Čištění koberců BRno

Prozkoumejte naši širokou škálu specializovaných služeb čištění koberců v Brně, navržených tak, aby vašemu domovu vrátily svěžest a pohodu.

Naši klienti

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.19.
Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.31.
bottom of page