top of page

Strojové čištění podlah

Udržet pořádek v nejrůznějších veřejných zařízeních, skladech, parkovištích, nemocnicích, bankách, restauracích, sportovních halách a dalších velkoplošných prostorách je skutečnou výzvou. Velké plochy s velkým provozem jsou zvláště náchylné k tvorbě nevzhledných nečistot. V takových situacích přijde vhod strojové čištění podlah.Výhody strojového čištění podlah

Strojové mytí podlah kombinuje několik metod: mytí, drhnutí a rychlé sušení. Tato kombinace je u jiných čisticích metod nevídaná. Princip fungování takového čistícího stroje pak spočívá v nanášení roztoku vody s kapalinou na kartáč nebo podložku zařízení. Tento roztok se poté rozetře po povrchu. Kartáče přístroje navíc vydrhnou umytý povrch. Poté pomocí vysavače odstraňte nečistoty ze znečištěné podlahy. Nečistoty se pak shromažďují ve speciální nádobě uvnitř čisticího stroje a podlaha zůstává dokonale čistá. Některá zařízení jsou navíc vybavena přívodem teplého vzduchu, který myté plochy vysuší, čímž se výrazně minimalizuje tvorba nových nečistot. Díky tomu, že je podlaha suchá prakticky ihned, je výrazně sníženo riziko úrazu.

Při strojovém mytí podlah je nezbytný výběr správných čisticích prostředků, protože ne každému bude takový přístroj vyhovovat. Nesmí se používat vysoce pěnivé kapaliny, které jsou určeny pouze pro ruční mytí. Pokud byste takovou kapalinu použili ve stroji, pěna, která začala vytékat z nádrží, by zaplavila baterii a poškodila stroj. Proto pro mytí podlah pomocí stroje používejte vždy specializované přípravky.


Strojové čištění podlah je úspora času i práce

Úklid strojem zabere mnohem méně času, uklízející se tolik neunaví jako při klasickém čištění podlah. Tento typ zařízení je již standardem ve větších zařízeních. Strojové čištění a profesionální čisticí prostředek na podlahy vám umožní odstranit i ty nejodolnější nečistoty s omezeným úsilím a lidským zapojením. Je možné odstranit veškeré nečistoty vzniklé každodenním používáním i nečistoty vzniklé v neobvyklých situacích.


Commentaires


BLOG

bottom of page