top of page

​ÚKLID GARÁŽÍ A GARÁŽOVÝCH STÁNÍ

Úklid garáží a garážových stání Brno a
Brno-venkov

Náš profesionální úklidový tým se zaměřuje i na úklid garáží a garážových stání. 

Ve vašich garážových prostorách probudíme čistotu a organizovanost.

Poskytneme vám úklid šitý na míru, ať už se jedná o soukromé garáže, komerční garáže nebo garážová stání ve velkých objektech. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim potřebám.

Nabízíme úklid garáží v lokalitě Brno a Brno-venkov.

Naše firma se může pochlubit mnohaletými zkušenostmi v oboru úklidu a naši pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní a pečliví.

uklid-garazi-a-garazovych-prostor.png

CeníK ÚKLIDU GARÁŽÍ

Úklid garáže a garážového stání

od 400 Kč/místo 

Ceník dopravy

Jednorázové dopravné - Brno

350 Kč 

Dopravné mimo Brno

25 Kč/km

Jak probíhá Úklid garáže

Nejdříve se spojíme s vámi, abychom získali lepší představu o vašich potřebách a požadavcích. Přebereme rozsah úklidu, jaké jsou specifické oblasti, které chcete vyčistit, a jaké jsou vaše preference ohledně použitých čisticích prostředků a technik.

1. Příprava prostoru

Před samotným úklidem doporučujeme, aby byla garáž vyklizená od vozidel, pokud je to možné. Tím se nám umožní efektivněji pracovat a dosáhnout všech potřebných míst.

2. Odstranění prachu a hrubé špíny

Prvním krokem v úklidu garáže je odstranění prachu a pavučin ze stropu, stěn a všech dostupných ploch. 

3. Čištění podlahy

Podlaha garáže bývá často vystavena velkému znečištění a skvrnám od oleje a jiných tekutin. Používáme specializované čisticí prostředky a techniky na odstranění těchto skvrn.

4. Úklid regálů a skříní

Pokud máte v garáži regály, skříně nebo pracovní stoly, provedeme jejich úklid a odstranění prachu. To zahrnuje také organizaci a seřazení věcí, pokud je to požadováno.

5. Osvěžení vzduchu

Na závěr úklidu garáže osvěžíme prostor pomocí vhodného dezinfekčního prostředku, který pomáhá eliminovat nepříjemné zápachy a bakterie.

6. Dokončení a závěrečná péče

Po dokončení úklidu garáže vám můžeme poskytnout rady a tipy, jak udržovat čistotu ve vaší garáži i nadále. Rovněž jsme k dispozici pro pravidelný úklid, pokud si přejete udržovat svůj prostor v optimálním stavu. 

Naši klienti

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.19.
Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.31.
bottom of page