top of page

ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU

Čištění koženého nábytku a sedaček
Brno a Brno-venkov

Kožený nábytek je investicí do krásy, pohodlí a stylu vašeho interiéru. S časem však i nejkvalitnější kůže vyžaduje odbornou péči, aby si udržela svůj vzhled a odolnost. Naše služby jsou zde, aby vašemu koženému nábytku navrátily jeho původní lesk a prodloužily jeho životnost.

Nabízíme čištění koženého nábytku v lokalitě Brno a Brno-venkov.

cisteni-kozeneho-nabytku.jpg

Ceník čištění koženého nábytku

Čištění koženého nábytku

450 Kč/místo 

Ceník dopravy

Jednorázové dopravné - Brno

350 Kč 

Dopravné mimo Brno

25 Kč/km

Jak probíhá čištění koženého nábytku

Profesionální čištění koženého nábytku je proces, který vyžaduje speciální znalosti a dovednosti, aby byla kůže čištěna efektivně a zároveň šetrně. Zde je podrobný popis kroků, které obvykle provádíme při čištění koženého nábytku.

Inspekce a příprava

Před samotným čištěním je dobré udělat detailní inspekci nábytku, díky které je možné určit, jaké produkty a metody budou pro čištění nejvhodnější. Pak se na malé části nábytku aplikuje testovací čistící prostředek, díky čemu se ujistíme, že se kůže nepoškodí. 

Samotné čištění

  1. Odstranění prachu a nečistot: Před samotným hlubokým čištěním se použije měkký kartáč nebo vysavač s nástavcem pro jemné materiály, aby se odstranil prach a volné nečistoty.

  2. Aplikace čistícího prostředku: Vybraný čistící prostředek se aplikuje na povrch kůže. Technici používají speciální čistící roztoky určené pro kožený nábytek, které jsou šetrné k materiálu, ale účinné proti nečistotám.

  3. Jemné kartáčování: Pro hlubší nečistoty se používá měkký kartáč. Kartáčování se provádí opatrně, aby nedošlo k poškrábání nebo jinému poškození kůže.

  4. Oplachování a sušení: Po čištění se kůže jemně setře čistou a vlhkou mikrovláknovou utěrkou, aby se odstranil všechen čistící prostředek, a následně se nechá přirozeně uschnout.​

Naši klienti

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.19.
Snímek obrazovky 2021-03-15 v 11.06.31.
bottom of page